Otomobilinizi satın aldıktan sonra eğer koltukların kirlenmemesi için koruyucu kılıflar kullanmazsanız belirli bir süre sonra koltuklarda lekelenmeler meydana gelecektir. Sizin kendi başınıza alacağınız önlemler bu lekeleri geçirmede etkili olmaz. Bu nedenle Ankara buharlı oto koltuk yıkama olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Teknolojik cihazlarımız ve deneyimli personellerimiz ile koltuklarınızdaki lekeler kısa sürede etkili bir şekilde çıkarılmaktadır.

Koltuklardaki kalıcı izlere genel olarak kahve, çay ve benzeri içecekler neden olmaktadır. Bu lekeler normal lekelere göre daha zor çıkacaktır. Özellikle lekeler derine işlemişse kimyasal çözücülerle bile bu lekeleri çıkartmanız zor olabilir. Bizde Ankara buharlı oto koltuk yıkama olarak bu lekeleri özel çözücü maddeler ve buhar yardımı ile kısa sürede çıkartıyoruz. Uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan firmamız size de araba koltuğu temizleme konusunda yardımcı olacaktır.

Buharlı temizlik makinelerinin en önemli özelliği lekelerin türü ve derinliği ne olursa olsun bu lekeleri çıkartabilmesidir. Ayrıca yaptığımız işlemler sırasında herhangi bir kimyasal madde kullanmıyor ve hem koltuklara hem de sizin sağlığınıza zarar vermiyoruz. Kullandığımız özel çözücüler ile kimyasal maddelerin, deterjanların ve şampuanların çıkartamadığı tüm lekeleri kolayca çıkartmaktayız.

Kullandığımız cihazlar 40 derecelik buhar üretimi yapmaktadır. Bu nedenle koltukların renginde solma meydana gelmez. Ayrıca tüm işlemler genel temizlik kurallarına bağlı olarak yapılmaktadır. Bu sayede araç koltukları herhangi bir zarar görmez.

Ankara buharlı oto koltuk yıkama olarak araçlarınızın koltuklarını sadece dakikalar içerisinde yıkıyor ve kurutuyoruz. Bu sayede sizde işlerinizi hallettikten sonra araçlarınızı teslim alarak güne kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Araç koltuklarınızda lekeler varsa, koltukların aşırı kirlendiğini düşünüyorsanız sizde hızlı ve pratik çözümler üreten firmamıza gelebilir ve araç koltuklarınızı buharla temizletebilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button