18
MAR
2015

Buharlı Oto Koltuk Temizleme

comment : 0

Otomobillerin koltukları üstlerindeki ambalajlarından sonra koruyucu bezler takılmadığı takdirde çabuk kirlenir ve bazı lekeler oluşur. Bizler ankara oto koltuk yıkama olarak son teknoloji sistem ile bu izleri doğal yollar ile çıkarmaktayız.

Arabların koltuk kısımları çay, kahve, yapışkan madde ve benzeri içecekler ile kirlenip kalıcı izlere neden olmaktadır. Ankara oto koltuk yıkama şirketi olarak son teknoloji ürünü buharlı oto koltuk yıkama sistemi ile bu kalıcı ve zor izleri çıkararak, koltukların ilk günki haline dönmesine yardımcı olmaktayız. Uzun yıllardır koltuk yıkama ve yorgan yıkama yaparak edindiğimiz tecrübemizi şimdide oto koltuk yıkama servisimiz ile değerli müşterilerimize sunmaktayız. Buharlı oto koltuk yıkama sistemi ile kimyasal madde kullanımı olmadan, şampuan ve deterjanların çıkaramadığı lekeleri, 40 derecelik sıcak su buharı ile çıkartıyoruz. Uygulanan yöntem tamamen doğal olup bakterilerden tamamen kurtulmanın yoludur. Diğer yıkama yöntemlerine göre, çabuk kuruyan, kullanılan malzemelerin tamamen antibakteriyel olması ve püskürtülen buhar ile kirlerin ve kalıcı izlerin komple çıkartılması bu işlemin ne kadar güvenilir olduğunun kanıtıdır. Uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere her türlü alanda hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile buharlı oto koltuk yıkama servisimizi açarak birçok önemli şirketin oto koltuk yıkamasını yapmaktayız. Başta belediye otobüslerinin koltuk yıkaması ve çeşitli özel firmanın koltuk yıkama işlemlerini yapmaktayız. Belediye otobüsleri gibi büyük bir alana hizmet veriyor olmamız, güvenilir, titiz ve ne kadar ince bir temizlik yaptığımızın bir göstergesidir. Ankara oto koltuk yıkama olarak kullanılan üst düzey teknoloji ile verilen hizmetlerin yanı sıra bu işlemlerde herhangi bir sorun olmayacağınında garantisini vermekteyiz. Sizlerde ankara oto koltuk yıkama şirketimize başvuru yaparak işimizi ne kadar düzgün ve hakkı ile yaptığımız görmüş olacaksınız. Ankara oto koltuk yıkama hakkında ki tüm detayları web sitemiz olan www.otokoltukyikama.com adresinden ulaşabilir yada (0312) 479 79 40-00 numaralı telefonlarımızı arayarak işlemlerimiz hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Dilerseniz yapılan işlemleri yerinde izleyip,  oto koltuk yıkama servisimiz hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, aracınızın başında yaptığımız temizleme işlemlerini görebilirsiniz. Eminiz ki bizleri tercih ettiğinize pişman olmacaksınız.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button