18
MAR
2015

Çankaya oto koltuk temizleme

comment : 0

Araba koltuklarının çabuk kirlenmesi ve kalıcı izlerin oluşması, tüm kullanıcıların aynı şikayetlerde bulunmasına neden olmaktadır. Çankaya oto koltuk temizleme olarak bizler bu soruna bir çözüm üreterek araç kullanıcılarına bir kolaylık sağlamaktayız.

Çeşitli nedenler ile kirlenen ve kalıcı izlere neden olan ürünlerin araç içerisinde içilmesii yenilmesi veya dökülmesi sonucunda oluşan bu izler, Çankaya oto koltuk temizleme farkı ile tamamen çıkartılarak aracınızın koltukları tamamen ilk günki haline gelmektedir. Tamamen doğal yollar ile uygulanan yöntemlerde hiç bir kimyasal madde kullanılmamaktadır. Müşterilerimizin sağlığı açısından kullanılmayan bu kimyasal maddelerin yerine, tamamen doğal ve antibakteriyel ürünler kullanılarak kısa süre içerisinde temizlenmektedir. Buharlı oto koltuk yıkama sistemi, diğer yöntemlere göre daha avantajlı olup, hiçbir kimyasal madde kullanılmaması da tercih edilmesinde büyük bir etken olarak göze çarpıyor. Bu yöntem ile araç koltuklarınız diğer işlemlere göre daha çabuk kurumaktadır, 40 derecelik sıcak su buharı ile yapılan işlemler sonucunda hiçbir izle ve kir lekesi ile karşılaşmazsınız. Ayrıca yapılan hizmetler için sizlere hiç bir iz ve lekenin kalmayacağınında garantisini vermekteyiz. Çankaya oto koltuk temizleme hizmetinde dilerseniz aracınızın yanında durarak yapılan işlemleri yerinde takip edebilir merak ettiğiniz soruların cevaplarını alabilirsiniz. Bizler sadece şirketimizde değil, bizlere elektrik temini yaptığınız her alanda sizlere hizmet vererek, önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola devam etmekteyiz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile hiç bir sorun ile karşılaşmayacaksınız ve yapılan işlemlerden kesinlikle memnun kalıcaksınız. Çankaya oto koltuk temizleme, güçlü referanslara da sahip bir firmadır. Belediye otobüslerinin koltuklarının yıkanmasında ve çoğu özel sektör araçların koltuklarının yıkanması da işlerimizi ne kadar güzel, titiz ve ilgi ile yaptığımızın bir göstergesidir.

Bizlere ulaşmak isteyen müşterilerimiz, www.otokoltukyikama.com web sitemizden dilerseniz (0312) 479 79 40-00 numaralı telefon numaralarından bizlere ulaşarak çeşitli işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button