Çankaya oto koltuk yıkama şirketi, son yıllarda hızla büyüyen ve verdiği hizmetler sonrası büyük referanslar kazanan işini hakkı ile yapan bir şirkettir.

Yaptığı hizmetler ile adından söz ettiren ve en son teknolojik sistemler ile oto koltuk yıkama yapan şirket, araç koltuklarınızı ilk günki haline getirmektedir. Önceliği müşteri sağlığı ve müşteri memnuniyeti olan çankaya oto koltuk yıkama, tamamen doğal yolla ile kalıcı izleri ve lekeleri kolaylıkla yıkamaktadır. Hiç bir kimyasal maddenin kullanılmadığı işlemlerde, şampuan ve deterjanların çıkaramadığı zor lekeleri 40 derecelik sıcak su buharı ile çıkarmaktadır. Püskürtülen buhar ile mikroplardan ve bakterilerden tamamen kurtulmak mümkündür. Bunların dışında diğer işlemlere göre kuruma oranıda daha düşüktür. Bu işlemler ile güçlü referansa sahip olan cankaya oto koltuk yıkama, belediye otobüslerinin koltukları ve diğer özel şirketlerin oto koltuk yıkama işlemlerini sürekli olarak yapmaktadır. Güçlü referanslarımız ile sizlere ne kadar titizlik ile hizmet verdiğimizi göstermek isteriz. Ayrıca bu hizmetleri sadece şirketimizde değil, bizlere elektrik temini yapabileceğiniz her ortamda değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerde doğal ürünlerin kullanılması tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır. Tamamen doğal ürünlerin kullanıldığı hizmetlerde, kimyasal madde kullanılmaması müşteri sağlığı açısındanda önemli bir rol oynamaktadır. Bu hizmetler çerçevesinde izlerden ve lekelerden tamamen kurtulma garantisinide şirketimiz sizlere sunmaktadır. Çankaya oto koltuk yıkama, uzman kadrosu ve deneyimli ekibi ile en lüks hizmeti, büyük titizlik ile sizlere sunmaktan mutluluk duyar. Eğer sizlerde bütün bu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız www.otokoltukyikama.com adresinden bizlere ulaşabilir, oto koltuk yıkama, ev koltukları yıkama, buharlı oto koltuk yıkama gibi daha birçok konuda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden fiyat listelerine ulaşabilir, kampanyalı fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Sizlere bu hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bu hizmetleri dilerseniz nakit dilerseniz de kredi kartı kullanarak ödeme imkanını da sizlere sunuyoruz.

Çankaya oto koltuk yıkama şirketimizi tercih etmek için (0312) 479 79 40-00 numaralı telefonu arayarak yada web sitemizi ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button