Araç koltukları çabuk kirlendiği için ve iz bıraktığı için sıkça temizlenme ihtiyacı duysada, kalıcı izler ne yapılırsa yapılsın çıkmamaktadır. Bizler çayyolu oto koltuk yıkama olarak bu soruna bi çare bulduk.

Uzun yıllardır yaptığımız çalışmalar sayesinde edindiğimiz tecrübeyi şimdide buharlı oto koltuk yıkama sistemi ile hizmet vermekteyiz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile verdiğimiz hizmet müşterilerimiz tarafından memnuniyet ile karşılanmaktadır. Çayyolu oto koltuk yıkama, yeni teknoloji ürünü olan buharlı oto koltuk yıkama ile, 40 derecelik sıcak su buharı kullanarak ve antibakteril özellikli doğal malzemeler ile mikrop ve bakterilerden kurtulmanın kesin çözümü olarak gözükmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetler bununlada sınırlı değil. Çayyolu oto koltuk yıkama firmamız dışında da sizlere hizmet sunmaktayız. Bizlere elektrik temini yaptığınız her alanda sizlere yardımcı olaraka araç koltuklarınızı ilk günki haline getirmekteyiz. Diğer işlemlere göre daha erken kuruyan ve püskürtülen buhar sayesinde hiç bir iz ve leke bırakmayan bu yöntem müşteriler tarafından çok fazla sayıda tercih edilmektedir. Çayyolu oto koltuk yıkama, kullandığı malzemelerde hiç bir kimyasal olmaması ve tamamen doğal yöntemler ile kalıcı izlerin çıkarılması müşterilerinde sağlığı açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu işlemler sırasında büyük referanslara da sahip olan cayyolu oto koltuk yıkama, belediye araçlarının koltuklarını temizlemektedir. Ayrıca diğer özel firmalarında araçlarını temizleyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Bu referanslarımız ile birlikte işimizi hakkıyla ve ne kadar titizlik ile yaptığımızı sizlere sunmaktayız. Çayyolu oto koltuk yıkama sizlere verilen hizmetler sonrası hiç bir iz ve lekenin kalmayacağına garantide vermektedir. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak için www.otokoltukyikama.com adresinden bizlere ulaşabilir işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bizlere mail yolu ile yada (0312) 479 79 40-00 numaralı telefonlardan ulaşabilir, işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çayyolu oto koltuk yıkama olarak ilk önceliğimiz müşteri sağlığı ve müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlere bu öncelikler ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button