İncek oto koltuk yıkama şirketimiz, uzun yıllardan beri edindiği tecrübeyi şimdi de son teknolojik sistemler ile değerli müşterilerine sunmaktadır. Çeşitli nedeneler ile araç koltuklarını dökülen malzemelerin oluşturduğu izler, lekeler ve kalıcı izler bu teknik ile son bulmaktadır.

Bir çok kimyasal ürün kullanılarak çıkartılamayan, çıkartılsa bile büyük bir mikrop salan maddeler ile insan sağlığı tehlikeye atılmaktadır. İncek oto koltuk yıkama olarak bizler bu soruna bir çözüm bulduk ve sizlerin sağlığını tehlikeye atmadan, gerçek bir çözüm ile araçlarınızın koltuklarını ilk günki haline getiriyoruz.  Buharlı oto koltuk yıkama sistemi ile, hiçbir kimyasal madde kullanımı yapılmadan tamamen doğal yollar ile, şampuan ve deterjanların çıkaramadığı lekeleri kısa süre içerisinde çıkartıyoruz. Kullanılan malzemelerin insan sağlığını kötü yönde etkileyecek malzemeler olmaması ve bakterileri tamamen yok etmesi sayesinde çok tercih edilen bir yöntemdir. İncek oto koltuk yıkama olarak, önceliğimiz müşteri sağlığı ve müşteri memnuniyetidir. Bu yolda ilerlerken değerli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı fırsatlarda oldukça fazla. Buharlı oto koltuk yıkama sisteminde, 40 derecelik sıcak su buharı kullanılarak bakteriler ve mikroplardan tamamen kurtulmak mümkündür. Ayrıca bu sistemde, diğer sistemlere göre daha erken kuruma ve izlerden tamamen kurtulma fırsatını sizlere sunmaktadır. Bu hizmetleri verirken güçlü referanslarda edinmekteyiz. Belediye otobüslerinin koltuk yıkama işlemlerini şirketimiz üstlenerek ne kadar güvenilir ve işlerinde uzman kişiler ile çalıştığımızı siz değerli müşterilerimize göstermekteyiz. Bunun yanında çoğu özel firmanında araçlarını temizleyerek, tecrübemizi sizlere göstermekten gurur duyuyoruz. Yapılan bu hizmetler sadece incek oto koltuk yıkama şirketimizde değil, bize elektrik temini yapabileceğiniz her alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Dilerseniz verilen hizmeti yerinde takip ederek yapılan işlemleri takip edebilir ve kullanılan malzemeler hakkında aklınızda hiç bir soru kalmaz. Sizlerde incek oto koltuk yıkama servisimizi tercih ettiğinizde pişman olmayacak ve sürekli bizi tercih edeceğinizi garanti edebiliriz.

İncek oto koltuk yıkama  servisimizden yararlanmak isteyen değerli ziyaretçilerimiz, web sitemiz olan www.otokoltukyikama.com adresimizden yada (0312) 479 79 40-00 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button