Siz değerli müşterimiz için uzun yıllardır hizmet verdiğimiz, koltuk yıkama ve yorgan yıkama hizmetlerimizden sonra şimdide keçiören oto koltuk yıkama olarak hizmetinizdeyiz. Diğer yıkama sektörlerinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz ile yeni bir bünye olşturarak tecrübeli ve işlerinde uzman ekibimiz ile sizlere oto koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız.

Son dönem teknoloji ürünleri ile yapılan yıkama işlemleri, büyük hassasiyet ve titizlik ile yapılarak müşteri memnuniyeti ön plandadır. Sizlerin sağlığı açısından kullanılan antibakteriyel ürünler mikropları, izleri ve zor lekeleri tamamen çıkartarak araçlarınızın koltuklarını ilk günki haline getirmekteyiz. Alerjili olduğunuz ürünlerin kullanımı yapılamamakta olup, yapılan işlemleri yerinde izleme fırsatını da sizlere sunuyoruz. Şirketimize elektrik temini yaptıkdan sonra hiç bir alan fark etmeksizin sizlere hizmet vermekteyiz. Son teknoloji sistemi olarak öne çıkan buharlı oto koltuk yıkama hizmetinide büyük bir titizlik ile sizlere vermekteyiz. Buharlı oto koltuk yıkama işleminde hiçbir kimyasal madde kullanılmadan doğal yöntemler ile temizleme işlemi yapılmaktadır. Şampuanların ve detarjanların çıkaramadığı lekeleri 40 derecelik sıcak su buharı ile yapmaktayız. Keçiören oto koltuk yıkama olarak buharlı yıkamalarda, kullanılan malzemelerin kimyasal olmaması ve iz bırakmaması, kullanılan malzemelerin antibakteriyel olası, yüksek derecelerde püskürtülen buhar ile bakteriyellerden tamamen kurtulma ve diğer yıkama işlemlerine göre daha erken kuruma gibi ayrıcalıklı özellikleri mevcuttur. Tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerin yanında sizlere sunduğumuz garanti de yaptığımız işlemlerin ne kadar titizlik ile yapıldığının göstergesidir. Keçiören oto koltuk yıkama olarak, belediye otobüslerinin ve diğer büyük kurumların yıkama işlemlerini üstlenmiş olmamız, işlerimizi ne kadar güvenilir yaptığımızın bir göstergesidir. Sizlerde şirketimizle yapacağınız hizmetler sonrasında sürekli olarak bizimle çalışacağınıza eminiz. Deneyimli ve tecrübeli ekimiz ile Keçiören oto koltuk yıkama hizmetini sunduğumuz sürece, hiç bir olumsuzlukla karşılaşmayacak ve herşey istediğiniz gibi olacaktır. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak için www.otokoltukyikama.com adresini ziyaret ederek yada (0312) 479 79 40-00 numaralı telefonlardan bizleri arayarak detaylı bilgi, hizmetlerimiz hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıcalıklı hizmetlerimiz sizlerin sağlığı ve memnuniyeti için yapılan çalışmalardır. Keçiören oto koltuk yıkama olarak bizleri seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Open chat
1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button